Červen 2011

2011 CFDA Fashion Awards (6.Jun,2011)

20. června 2011 v 8:46 | Mrs.ManinQaa.Cullen |  Ashley Greene
Ashley se minulý týden objevila na udílení cen CFDA. Poprvé, jak jsem uviděla ty fotky, tak jsem se zhrozila, že co to má na sobě, ale časem jsem si na to přivykla a přišla na to, že jí to docela pasuje, je to příjemná změna od všeho černého, co měla v poslední době na sobě. Akce proběhla minulé pondělí v Alice Tully Hall, Lincoln Center v New Yorku. Vampire Honey byla od hlavy k patě oblečená do věcí Michaela Korse (to je ten pán v brýlích na první fotce a pak asi na další polovině všech fotek), moc se mi líbí ty kožené boty, s těma to vychytala. Na dalších fotkách ji můžeme vidět s modelkou Mirandou Kerr, která (buďme upřímní) se netváří moc nadšeně, nechápu, hlavně ty fotky, kde jsou jen ony dvě mi přijdou strašně strojené nebo se třeba nechala vyfotit s hercem Gerardem Buttlerem (některé fotky ještě přidám). Na akci nemohla chybět ani Ashleyina manažerka, jejíž jméno neznám (ale pokusím se ho najít), je to taková štíhlá blondýnka v černém kostýmu, ale hlavní pointa je, že na všech fotkách, kde je s manažerkou jim to bombuje Karolína Kurková, ano to je ta s tou zelenou flitrovou kapucou na hlavě :D
Jinak jen taková malá informace, Ashley se nezúčastnila MTV Movie Awards, protože byla na svatbě kamarádky.

Stroj času? Že by??

6. června 2011 v 20:44 | Mrs.ManinQaa.Cullen |  Moje informace
Stroj času, hm... Zajímavá toť věcička! Nutno podotknout že i velice nebezpečná! Zahrávat si s časem, to není jenom tak! Co by jste dělali kdyby se Vám dostal do rukou? Hned Vám to povím!
Spousta z nás by se vrátila v čase a zabránila by spoustě špatných věcí (autonehody, ztráta blízkého, náprava chyb, ...atd). Další z nás by se přenesli do budoucnosti, aby se podívali, co je čeká...
Všechno by jste věděli. Jak, kdy a na co zemřete. Kolik budete mít dětí, vnoučat,... Jestli se rozvedete nebo ne. Taky se dozvíte v kolik hodin půjdete 2. června 2060 spát,... A a k čemu?? K čemu by vám potom život byl, kdyby jste věděli, co vás čeká? Vždyť to už by lidé neznali stres, napětí, adrenalin,... Předem by jsme věděli, co nás čeká...
Nenechme se okrádat! Zapomeňme bádat nad strojem času a místo několika promeškaných let o bádání nad strojem času prožijme naše životy - plnohodnotně! Jak se sluší a patří! :)


Malibu - at the party with baby(29.May, 2011)

2. června 2011 v 19:38 | Mrs.ManinQaa.Cullen |  Ashley Greene
Ashley ,,nepaří"! Stará se o malé miminko... No jo, až bude máma - bude z ní supermáma - takto nějak to bude vypadat :) :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Mark’s Spring/Summer Online Magalog

2. června 2011 v 19:33 | Mrs.ManinQaa.Cullen |  Ashley Greene
Dále se objevily nové scany z katalogu kosmetiky Mark, kde Ashley zdobí (bohužel jen) tři stránky. Fotky už jsme měli tu možnost vidět, ale i tak je to příjemné připomenutí :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com.

Soukromí Ashley Greene :) ? Fotky!!

2. června 2011 v 19:31 | Mrs.ManinQaa.Cullen |  Ashley Greene
Pár fotek z jejího soukromí
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ashley - neu

2. června 2011 v 19:29 | Mrs.ManinQaa.Cullen |  Ashley Greene
Nová fotečka s Ashley... Konečně je tu opět něco bombastického...
Tady to je - nejdokonalejší Ashley
imagebam.com

Pohádky

2. června 2011 v 19:24 | Mrs.ManinQaa.Cullen |  Moje informace

Pohádky... neznám nic lepšího, než když dobro vítězí nad zlem. Jenom je škoda, že to je tak moc idealistické... Ale tak což, na odreagování to stačí.
Naše pohádky? Tak ty jsou absolutně boží :). Každou neděli se na ně koukám (ale i jindy). A poslední, která se mi opravdu hooodně líbila, je celkem nová - Kouzla králů. Byla taková veselá a správná... Na druhou stranu jsem u ní vůbec nemusela přemýšlet, a to se mi na pohádkách líbí :). Zkrátka a dobře - Ať žijou pohádky :) .


:)